Miele Center České Budějovice

Partner pro kuchyně

Vytvářet kuchyně na míru

Když vytváříme novou kuchyň nebo přemýšlíme nad zvoleným materiálem do daného prostředí je pro nás důležité vědět, jak se bude v kuchyni vařit, čím vším bude namáhána a hlavně celkový vzhled interiéru.
Kuchyně je nejsložitější část nábytku v celém domě. Musí být praktická, funkční a navíc pěkná. Jednotlivé díly jsou namáhány daleko víc než kterýkoliv jiný nábytek. Proto je velmi důležité dbát na kvalitu materiálů a zpracování. Cestou k úspěchu je pokora a respekt k materiálům. Zakládáme si na dokonalém technickém zpracování všech detailů a za kvalitu vám osobně ručíme svým jménem.

Vše začíná od korpusu, který tvoří základní kostru celé kuchyně. Jako materiál se nejčastěji používá speciální kuchyňský laminát odolný vůči vlhkostem, mechanickému namáhá a dalším vlivům, s kterými je kuchyně v kontaktu každý den. Nabízíme také korpusy přímo z masivu či biodesek. Velmi důležité jsou spoje a konstrukční prvky z nerezu. Využíváme osvědčené technologie a naše patenty pro dokonalé zpevnění, aby korpus skříní zůstal neměnný. Nedílnou součásti konstrukce kuchyně jsou výsuvy a panty. Výsuv, šuplík nebo dvířko se otevírá v kuchyni nespočetněkrát a je nutné aby vydrželo všechny nápory. Proto používáme to nejkvalitnější kování. Další velmi namáhanou části jsou dvířka a pracovní deska. Tím jak je povrch kontaktní při vaření nebo pohybu v kuchyni je důležité klást ten největší důraz na pevnost a stabilitu povrchu dvířek či pracovní desky. Materiály vybíráme přímo podle požadavků klienta, jak bude využívat kuchyň, aby byla přímo vytvořená na míru. Každou část zpracováváme z těch nejkvalitnějších materiálů a s tou největší přesností, aby naše kuchyně měly tu nejvyšší kvalitu.

Partner pro kuchyně

Kuchyně

  

Kontakt

Rudolfovská tř. 1817/2
370 01 České Budějovice
Czech Republic

Tel: +420 722 944 913
E-mail: info@mielecentercb.cz

Otevírací doba:

Po-Pá: 8:30 - 19:00

Ne: 10:00 - 2:00 odp.

https://www.facebook.com/MieleCenterCB/

https://www.instagram.com/mielecentercb/

Předváděcí vaření:

Datum: 27. srpna 2020

Začátek: 18:00

registrace

Jak se k nám dostanete?

Kontaktní formulář